zdjecie-fotografia-mińsk-mazowiecki

Dzisiaj prezentuję zdjęcia ze ślubu i przyjęcia weselnego Pauliny i Maćka. Ślub odbył się w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryji Panny w Mińsku Mazowieckim natomiast wesele w „Górkach Zielonych”. Fotografowałem w Mińsku Mazowieckim już po raz kolejny, ale pierwszy raz w Górkach Zielonych i przyznaję, że zauroczyło mnie to miejsce 🙂

Pannie Młodej towarzyszył orszak druhen w jednakowych sukienkach co często można zaobserwować na ślubach zagranicznych. Choć taki pomysł na ślubie wygląda bardzo efektownie, to wciąż niewiele polskich Par decyduje się na to rozwiązanie. A tak naprawdę pomysły zaczerpnięte z zagranicy można z powodzeniem wcielić w życie w polskich warunkach i wygląda to bardzo ciekawie i oryginalnie. Obok wspomnianych, świetnie wyglądających druhen w morelowych sukienkach, zobaczycie Pannę Młodą w pięknym, fantastycznie dobranym do kolorystyki sukienek makijażu, nietypowy samochód (zamiast tradycyjnej limuzyny – van przystrojony kwiatową girlandą i stylowym napisem Nowożeńcy na tylnej szybie, z obowiązkowymi puszkami przyczepionymi do haka holowniczego) i wesołe, kolorowe dekoracje miejsca wesela. Znajdzie się i coś dla bardziej tradycyjnych par – Paulina założyła klasyczną białą suknię i welon, a Maciek do kobaltowego garnituru dobrał elegancką białą muchę. Połączenie ślubnej klasyki z nowoczesnymi trendami świetnie oddaje też z jednej strony pomysł tradycyjnej ceremonii w kościele a z drugiej – wesela w rustykalnej choć całkiem nowej drewnianej sali otoczonej lasem.

A już teraz zapraszam do obejrzenia fotoreportażu Pauliny i Maćka 🙂 Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof Skorupka – fotograf Mińsk Mazowiecki.
PS. Jeśli będziecie chcieli za jakiś czas ponownie obejrzeć zdjęcia Pauliny i Maćka to wystarczy wpisać w google słowa: fotograf Mińsk Mazowiecki albo fotografia ślubna Mińsk Mazowiecki i kliknąć w link z moją stroną.

Fotograf Mińsk Mazowiecki Zaprasza na wyjątkowe sesje fotograficzne